राजनीति

देउवाले फेरि गरे विभाग गठन

साउन २६, २०७७

    काठमाडौं : प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले पार्टीको विभाग गठनलाई निरन्तरता दिएका छन्।

    देउवाले आज सोमबार उद्योग व्यापार विभाग, आदिवासी जनजाति विभाग, नेपाली जनसम्पर्क समिति समन्वय विभाग, श्रमिक तथा ट्रेड युनियन विभाग, राज्य प्रशासन लगायत विभागलाई पूर्णता दिएका हुन्। देउवाले आइतबार पनि विभिन्न विभाग गठन गरेका थिए।  

    उद्योग व्यापार विभाग — प्रमुख चिनकाजी श्रेष्ठ

    उपप्रमुख अनिलकुमार रुग्गटा पर्सा

    सचिव दीर्घमान श्रेष्ठ चितवन

    सदस्य आनन्दराज मुल्मी कास्की 

    सदस्य प्रकाशसिंह कार्की  सोलुखुम्बु

    सदस्य रविन्द्रमान श्रेष्ठ बाँके

    सदस्य सुदर्शन कार्की दोलखा

    सदस्य अमरेश चन्द्र बैदार सिन्धुली

    सदस्य अर्जुन उप्रेती  धादिङ

    सदस्य जनक धामी वर्दिया

    सदस्य सञ्जय केडिया पर्सा

    सदस्य बजरंग साह धनुषा

    सदस्य महेन्द्र साह सर्लाही

    सदस्य दीप तनुष प्रताप सिंह महोत्तरी

    सदस्य रमानन्द जैसवाल सर्लाही

    सदस्य देवकुमार श्रेष्ठ तनहुँ

    सदस्य श्रीप्रसाद श्रेष्ठ  स्याङ्जा

    सदस्य विप्लव हमाल पर्वत

    सदस्य दिनेश खनाल नुवाकोट

    सदस्य किरण वली चितवन

    सदस्य राजेश श्रेष्ठ काभ्रे

    सदस्य अम्बिका शर्मा काठमाडौ

    सदस्य मसिना खड्का भण्डारी सिन्धुपाल्चोक

    सदस्य विकास प्रधान धनकुटा

    सदस्य अशोक कार्की उदयपुर

    सदस्य केदार थापा इलाम

    सदस्य राजन ढुंगाना झापा

    सदस्य बालकुमारी सिटौला मोरङ

    सदस्य डा। शान्तकुमार शर्मा रुपन्देही

    सदस्य खिमप्रसाद खराल दाङ

    सदस्य मणिराम पौडेल अर्घाखाँची

    सदस्य बालकृष्ण सुवेदी रोल्पा

    सदस्य नरसिंह मल्ल दैलेख

    सदस्य तकदिर लामा हुम्ला

    सदस्य सुवर्ण बुढा डोल्पा

    सदस्य नरेन्द्र कुँवर अछाम

    सदस्य सुरेन्द्र अवस्थी दार्चुला

    सदस्य लव शाही कैलाली

    सदस्य राजन श्रेष्ठ नुवाकोट

    सदस्य तारादत्त पनेरु कञ्चनपुर

    सदस्य बीरबहादुर भण्डारी सिन्धुपाल्चोक ​

    आदिवासी जनजाति विभाग — प्रमुख सीता गुरुङ

    सदस्य आनन्दसन्तोषी राई धनकुटा

    सदस्य उत्तम थाङदेन तेह्रथुम

    सदस्य दुरेन राई खोटाङ

    सदस्य इन्द्रबहादुर मुवाहाङ मोरङ

    सदस्य एनपी चेम्जोङ पाँचथर

    सदस्य सूर्यबहादुर कुलुङ राई सोलुखुम्बु

    सदस्य शोभित दास धानुक धनुषा

    सदस्य हृदयनारायण चौधरी रौतहट

    सदस्य वृहस्पति श्रेष्ठ पर्सा

    सदस्य इग्रासन मण्डल धानुक बारा

    सदस्य दिनेश चौधरी थारु पर्सा

    सदस्य लामाकार्पु तामाङ रसुवा

    सदस्य बैकुण्ठ नारायण प्रधान दोलखा

    सदस्य दोर्जे स्याङ्तान सिन्धुली

    सदस्य धु्रवराज लामा रामेछाप

    सदस्य रविन्द्रजंग तामाङ धादिङ

    सदस्य जानकी लामा मकवानपुर

    सदस्य लेप्टेन यामबहादुर गुरुङ स्याङ्जा

    सदस्य क्या. ओमलाल पुलामी म्याग्दी

    सदस्य साङ्तो लामा मनाङ

    सदस्य नर्वु गुरुङ मुस्ताङ

    सदस्य रविन्द्रसिंह राना रुपन्देही

    सदस्य प्रदीप श्रेष्ठ बाँके

    सदस्य बोमबहादुर थापा पाल्पा

    सदस्य तिलबहादुर घर्ती रुकुम ९पूर्व०

    सदस्य दिपक श्रेष्ठ रोल्पा

    सदस्य लिला राम थापा मगर सुर्खेत

    सदस्य कुन्छाङ टसी लामा हुम्ला

    सदस्य कमलदेव पुन जाजरकोट

    सदस्य प्रेमा श्रेष्ठ डोटी

    सदस्य मानसिंह बुढाथोकी दार्चुला

    सदस्य राम रसिले चौधरी कैलाली

    सदस्य फिरु राना कैलाली

    सदस्य झक्कु घर्ती मगर रोल्पा

    सदस्य विनोदराज मोक्तान सुनसरी

    सदस्य विश्वम्भर प्रधान काठमाडौं

    सदस्य आङ्छिरिङ शेर्पा सोलुखुम्बु

    सदस्य रवि सिंह काठमाडौं

    सदस्य भुवन गुरुङ कास्की

    सदस्य सुभाष राई काठमाडौं

    सदस्य शान्ति लक्ष्मी श्रेष्ठ काभ्रे

    नेपाली जनसम्पर्क समिति समन्वय विभाग— प्रमुख गोविन्द भट्टराई

    सदस्य टंकप्रसाद राई संखुवासभा

    सदस्य अञ्जनी श्रेष्ठ चितवन

    सदस्य जगत बराम गोरखा

    सदस्य विमल ढकाल पाल्पा

    सदस्य तप्तबहादुर विष्ट सुर्खेत

    सदस्य विद्या तिमिल्सीना बाजुरा

    सदस्य सुजितकुमार सिंह  बारा

     
    श्रमिक तथा ट्रेड युनियन विभाग — प्रमुख शिवप्रसाद हुमागाई    

    सदस्य चन्द्र महर्जन ललितपुर

    सदस्य सुरेन्द्र तिमिल्सीना पाँचथर

    सदस्य राजकुमार लिम्बू मोरङ

    सदस्य नारायण बजगाई झापा

    सदस्य अम्बिका भट्टराई ओखलढुंगा

    सदस्य महेन्द्र राई उदयपुर

    सदस्य जनार्दनराम निरौला मोरङ

    सदस्य सत्यनारायण रावल रौतहट

    सदस्य राधाकान्त देव सप्तरी

    सदस्य अरूण केसी सिरहा

    सदस्य अलाम कुमार सिंह महोत्तरी

    सदस्य रामप्रताप शाह सर्लाही

    सदस्य माधव दुलाल ललितपुर

    सदस्य ऋषवदेव घिमिरे ललितपुर

    सदस्य यमबहादुर थापा नुवाकोट 

    सदस्य भगवान अधिकारी काभ्रे

    सदस्य डी।पी। अर्याल धादिङ

    सदस्य कृष्णचन्द्र बँस्ताकोटी म्याग्दी

    सदस्य वावुराम पौडेल लम्जुङ

    सदस्य दीर्घनारायण शर्मा स्याङ्जा

    सदस्य कुमारवावु अधिकारी संखुवासभा

    सदस्य नविन श्रेष्ठ गोरखा

    सदस्य काजीमान श्रेष्ठ रुपन्देही

    सदस्य बमबहादुर डी।सी। दाङ

    सदस्य झविन्द्र वि।क। गुल्मी

    सदस्य रूद्र ओली  बाँके

    सदस्य जुद्धबहादुर थापा पाल्पा

    सदस्य कलमबहादुर खत्री सुर्खेत

    सदस्य तीर्थजंग शाही सुर्खेत

    सदस्य विष्णुबहादुर शाही जुम्ला

    सदस्य कल्धर सिंह  जाजरकोट

    सदस्य पदमबहादुर अधिकारी अछाम

    सदस्य दिलबहादुर बम डोटी

    सदस्य नन्दराम भट्ट बैतडी

    सदस्य बीर्खबहादुर शाह कञ्चनपुर

    सदस्य सत्रुधन गुरुङ भक्तपुर

    सदस्य हर्कबहादुर जी।सी। दैलेख

     
    राज्य प्रशासन विभाग — प्रमुख केशवकुमार बुढाथोकी

    सदस्य रमेश बखती ललितपुर

    सदस्य शम्भु अधिकारी काठमाडौं

    सदस्य प्रकाश थापा काभ्रे

    सदस्य अर्जुन थापा धादिङ

    सदस्य शंकर अधिकारी रामेछाप

    सदस्य सागरदास रञ्जित काठमाडौं

    सदस्य मानबहादुर रावल अछाम

    सदस्य पूर्णचन्द्र लेखक ९पिसी० बैतडी

    सदस्य शम्शेर वम बझाङ

    सदस्य मोहनराज पाठक डडेल्धुरा

    सदस्य राजेन्द्र तिवारी पर्वत

    सदस्य भरतराज शर्मा स्याङ्जा

    सदस्य प्रमानन्द कँडेल बाग्लुङ

    सदस्य इमानसिंह बस्नेत गोरखा

    सदस्य रोशनवावु थुलुङ सोलु

    सदस्य रामनारायण ढुंगाना तेह्रथुम

    सदस्य बावुराम विष्ट सुनसरी

    सदस्य महेशचन्द्र साह सुनसरी

    सदस्य मातृका नेपाल ताप्लेजुङ

    सदस्य मनोज घिमिरे मोरङ

    सदस्य झक्कड बस्नेत सुर्खेत

    सदस्य शिवराज जोशी दैलेख

    सदस्य रत्न अधिकारी जाजरकोट

    सदस्य वशिष्ठमणि त्रिपाठी रुपन्देही

    सदस्य पदमप्रसाद खनाल कपिलवस्तु

    सदस्य महादेव शाह दाङ

    सदस्य गोविन्द चालिसे रुपन्देही

    सदस्य मुकेश थापा गुल्मी

    सदस्य अशोक गुप्ता पर्सा

    सदस्य अनन्त कोइराला रौतहट

    सदस्य रामप्रसाद मैनाली सर्लाही

    सदस्य सुधिर गोइत धनुषा

    सदस्य महेश चौधरी सिरहा

    सदस्य यामप्रसाद पाण्डे स्याङ्जा

    सदस्य ईन्द्रमाया लामा चितवन

    सदस्य दिव्य घिमिरे काठमाडौं

    सदस्य डा। उमेश भट्टराई काठमाडौं

    सदस्य गणेश राई भोजपुर

    सदस्य डा। खगेन्द्र पाण्डव अधिकारी झापा

    सदस्य रवि भट्टराई महोत्तरी

    सदस्य गोकुल खड्का ललितपुर 

    त्यस्तै सभापति देउवाले संगठन विभागको उपप्रमुखमा चितवनका पृथ्वीमान गुरुङ, स्थानीय तथा समन्वय विभागमा जुम्लाका हरिकृष्ण हमाल र वित्तिय तथा सहकारी संस्था समन्वय विभागमा स्याङ्जाका केशवराज लम्साललाई मनोनयन गरेका छन्।  


     

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यहाँको इमेललाई गोप्य राखिनेछ । अनिवार्य रुपमा दिनुपर्ने जानकारीहरुलाई ' * ' चिन्ह प्रयोग गरिएको छ ।

सामाजिक संजाल

सम्पर्क

थाहा खबर प्रा. लि.
सुमार्गी बी कम्प्लेक्स
बबरमहल- ११, काठमाडौं, नेपाल

इमेलः
समाचार विभाग: इमेल-thahakhabar16@gmail.com
फोन : ९७७-१- ४२६१९४१
बिज्ञापनः फोन- ९७७-१-४२६३४५४
९८५१०७६३३६(सञ्जय नेपाल)
इमेल: mkt.thahakhabar@gmail.com

हाम्रो बारेमा

प्रधान सम्पादक: तीर्थ कोइराला
सूचना विभाग दर्ता नं.: ७७८/२०७४-७५

[विस्तृत]