नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

याम कुमार चुङ्गवाङ सुब्बा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४५९३

हेम कर्ण पौडेल

नेपाली काँग्रेस

६००२

डिल्ली प्रसाद लिम्बु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

गंगा बहादुर श्रेष्ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

आकाश हाङ्ग लिम्बु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५६६

दिपेन्‍द्र राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

देश माया राई

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-

डिल्ली राम दाहाल

स्वतन्त्र

पदम कुमार अधिकारी

स्वतन्त्र

भानुभक्‍त कोइराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

भिम कुमार लिम्‍वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

रामेश्‍वर थापा

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

अक्षय कुमार चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-

खगेन्द्र पौडेल

स्वतन्त्र

झमक वहादुर कार्की

स्वतन्त्र

टेकराज भुजेल

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

संगीता कुमारी चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

यमुना गुरागाई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

केशव कुमार विष्‍ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

वविता कुमारी चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अन्‍जु कुमारी सिंह

स्वतन्त्र

-

सर्मिला बराल

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
-

दिलिता लिम्बु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रतन कार्की

नेपाली काँग्रेस

-

मोहन लाल चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विजय कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजु बस्नेत

नेपाली काँग्रेस

-

गुण राज सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मिनाकला राई

खम्बुवान राष्ट्रिय मोर्चा नेपाल

-
-

हर्क जुङ लिम्बु वनेम

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

माधव कोइराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बालकृष्ण विष्ट

नेपाली काँग्रेस

-

युगप्रिय निरौला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लाल बहादुर थापा

स्वतन्त्र

-

तुलामोनी लिम्बु

स्वतन्त्र

-

उमेश सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विक्रम वावु थापा

नेपाली काँग्रेस

-

शुभाष जंग लिम्बु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बुद्ध सिंह लिम्बु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भक्त लामा तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जीवन कुमार न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

-

अम्बर बहादुर श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुरेश सुवेदी

स्वतन्त्र

-

पदम लाल लिम्वु

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

भिस्म कुमार घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिवश पोख्रेल

नेपाली काँग्रेस

-

अनिल सुब्बा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

उमेश प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हेमा चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

बाबा बिष्‍ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भिनेश्‍वर खवास

स्वतन्त्र

-

देव नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रोहित कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

लक्ष्मी बहादुर कटुवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुरेन्द्र कुमार देवान

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

अरुन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोविन्द घिमीरे

नेपाली काँग्रेस

-

घनश्याम गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जितेन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खेमराज कोइराला

नेपाली काँग्रेस

-

झमक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

देव बहादुर खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

खगेन्द्र हाङ्ग लिम्बू

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

खडानन्द दहाल

स्वतन्त्र

-

अबधेश चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खडग नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

सत्य नारायण चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जय नारायण विश्‍वास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

फडिन्‍द्र भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

केशव प्रसाद कोइराला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हेमानन्द दाहाल

नेपाली काँग्रेस

-

हरी नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

भोज बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भुवन राज पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चन्देश्वर सरदार

नेपाली काँग्रेस

-

जुगत नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

जीत बहादुर कटवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुनरलाल चौधरी

स्वतन्त्र

-

पृथ्वीलाल चौधरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

शिव नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रेम चन्द्र रौतार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रमजान मिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश प्रसाद चौधरी

स्वतन्त्र

-

दुखीलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

श्रवण कुमार चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

प्रमोद कुमार चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गोरखनाथ चौधरी

स्वतन्त्र

-

जय नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिप नारायण चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

बालकृष्ण रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

महेश कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

-

तेज नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भगवान लाल साहु सुडी

नेपाली काँग्रेस

-

महेश कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हिरा लाल गिरी

स्वतन्त्र

-

प्रभात कुमार आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजदेव चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

उपेन्द्र कुमार चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

राजु बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राम कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दु्र्गा प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

-

जनक बहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्रीनारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मणिराम श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

-

नवराज मैनाली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

बलराम गुरुङ्ग

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दीप वहादुर पुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिल कुमार राई

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

विमेश गिरी

स्वतन्त्र

-

राज कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)