नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सागर कुमार थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४३१३

नागेश कोईराला

नेपाली काँग्रेस

५९०८

मृत्युनजय कुमार मीश्र

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

प्रहलाद प्रसाद साह - हलुवाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६२४

उमेश कुमार यादव

स्वतन्त्र

१९८३

सोने लाल राजवंशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

सक्रिय गौतम

स्वतन्त्र

रामचन्द्र प्रसाद गौतम

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

प्रदीप कुमार कामत

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-

नागेश्वर सिंह राजपुत

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

देवी पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

अरुण कुमार मण्‍डल

जनमत पार्टी (जपा)

-

अमलेश कुमार कर्ण (कायस्थ)

विवेकशील साझा पार्टी

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिल्पा कार्कि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अमरेन्द्र यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सहनाज खातुन

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विन्दा कुमारी लुइटेल आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लक्ष्मी राजवंशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
-

माया ओझा

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
-

हफीजन खातुन

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
-

अन्‍नु कुमारी कामत

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

गंगा देवी सुवेदी

स्वतन्त्र

-

चन्द्रकला शर्मा

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

चन्द्रकला सिवाकोटी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

नमिता न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

बसुन्धरा देवी झा

स्वतन्त्र

-

श्रृजु पराजुली

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजन नेउपाने

नेपाली काँग्रेस

-

चन्द्र बहादुर बन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

अरविन्द कुमार मल्लिक

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शंम्भु कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

शिव कुमार भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रदिप कुमार मेहता

विवेकशील साझा पार्टी

-

काजि बहादुर वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ज्ञानेश्‍वर नेपाल

नेपाली काँग्रेस

-

कमल प्रसाद भट्ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

पवन कुमार सुराना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भरत ठाकुर

स्वतन्त्र

-

रन्जित कामत

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

कुमार पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कमल कुमार पुडासैनी

नेपाली काँग्रेस

-

सुभास घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

अमर कुमार इजम(लिम्बु)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विक्रम कार्की

स्वतन्त्र

-

शत्रुघन चन्द्र पौड्याल

स्वतन्त्र

-

उज्ज्वल भट्टराई

विवेकशील साझा पार्टी

-

बासु बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

संजय कुमार मण्डल

नेपाली काँग्रेस

-

जिसस न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

उप्रेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

राम बहादुर लिम्वु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मिला देवी गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मोहन प्रसाद दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कुलभुषण कुमार माझी

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
-

सुभाष चन्द्र यादव

स्वतन्त्र

-

जितन थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सन्तोष न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

-

भरत गोसाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सन्तोष राय

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रमण गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मोहन बहादुर पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राम कुमार यादव

स्वतन्त्र

-

सुरज कुमार गडेरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

सत्य नारायण मण्डल धानुक

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

संजय कुमार कर्ण

विवेकशील साझा पार्टी

-

मिन कुमार आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरीश चन्द्र सहनी

नेपाली काँग्रेस

-

विजय कामत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मोहमद इशार्द अन्सारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

उदय नारायण मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

नन्द लाल मंडल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मोहमद आलम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

बिमल कामत

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

ध्रुव कुमार विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

-

अनिल साह

विवेकशील साझा पार्टी

-

अनिश आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मधु वावु तिवारी

नेपाली काँग्रेस

-

सत्य प्रकाश लुनिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

चन्द्र शेखर धाडेवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

नरेश गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दामोदर तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सन्तनु रेग्‍मी

नेपाली काँग्रेस

-

डमरु भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

किशोर कुमार अमात

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

लक्ष्मण राय अमात

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

उदेश कान्त पन्त

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मो इश्‍लाम मिया

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
-

चन्दन मुखिया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

फुल महमद

स्वतन्त्र

-

राम पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विश्वनाथ प्रसाद भगत

नेपाली काँग्रेस

-

नवि हुसेन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

किशन भगत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मोहमद जाहिर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दिनेश कुमार साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

फईमा खातुन

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

किशोर कुमार कलवार

नेपाल सद्भावना पार्टी

-
-

देशबन्धु ढकाल

स्वतन्त्र

-

श्याम प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

-

श्री प्रकाश तोतला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुन्तोष कुमार ढुङ्गाना

नेपाली काँग्रेस

-

सरीता कुमारी राय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

रामचन्द्र यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

चिराग ढुँगाना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

दिपक कुमार सिंह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

डिगेन्द्र राउत

स्वतन्त्र

-

माधव राज वाग्ले

स्वतन्त्र

-

गीता कुमारी पोखरेल

स्वतन्त्र

-

अर्जुन गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम सुन्दर राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

-

गणेश कुमार शाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

घनेन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

लोकेन्द्र ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

निर्मल तामाङ्‍ग

स्वतन्त्र

-

सरिता सहनी

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
-

गंगा सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

तिर्थेन्द्र न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरी प्रसाद भट्टराई

नेपाली काँग्रेस

-

हिरा लाल कामत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

भीम बहादुर के‌.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

गोपाल कुमार झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

प्रभु कुमार ओझा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राजन कामत

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
-

बीरेन्द्र कुमार कामत

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

भोला बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

आमोद कुमार झा

नेपाली काँग्रेस

-

राजकिशोर कर्ण

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

झरि लाल महतो

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सम्भु साह सुडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

पवन कुमार चौधरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सूर्य लाल यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लालु प्रसाद देव

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

किशोर कुमार पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रमेश कुमार राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

-

बिनोद कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

बलदेव यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सुरेश कुमार यादब

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

महिचन्द्र यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रंभा देवी यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

संजिव कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
-

बबुवा तामाङ्ग

स्वतन्त्र

-

राजु कुमार ताम्रकार

स्वतन्त्र

-

ललन कुमार यादव

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

सुर्य नारायण महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रकाश साह

नेपाली काँग्रेस

-

रामेश्वर साह सुडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

रुस्तम अली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

धर्मेन्द्र पासवान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

चन्द्रमोहन साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पदम बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लालबाबु पासवान

नेपाल समावेशी पार्टी

-
-

इन्द्र नारायण साह

विवेकशील साझा पार्टी

-

नरेश कु्मार ठाकुर

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

धर्मा नन्द सन्जेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

उद्यव कुमार भुजेल

नेपाली काँग्रेस

-

सिता राम पण्डित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

किशोर कुमार मण्डल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दिपु कुमार झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नरेश कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुनिल कुमार मंडल

पिछडावर्ग निषाद दलित जनजाती पार्टी

-
-

ललित कुमार मण्डल

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

शंभु कुमार यादव

विवेकशील साझा पार्टी

-

कुमार महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

असलम आलम

नेपाली काँग्रेस

-

जावेद आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

समिम कमर मिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

तवरेज आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विजय ठाकुर हजाम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सिता देवी राई

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

अवधेश कुमार कर्ण

विवेकशील साझा पार्टी

-

मुस्तार मियाँ

स्वतन्त्र

-

मो हमिद आजाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तु्लाथन्द यादव

नेपाली काँग्रेस

-

सोनु केवट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

दिनेश कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

संजय अमात

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मन्टु कुमार अमात

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जीतेन्द्र कुमार शाह

स्वतन्त्र

-

परमेश्वर दास तत्मा

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

प्रकाश कुमार यादव

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

भुवनेश्वर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

उदय राजवंशी

नेपाली काँग्रेस

-

शिवराम थन्दार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

प्रशान्त चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

प्रेमलाल खवास

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

शैलेन्द्र कुमार थन्दार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जितेन्द्र खवास

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हरनु मुसहर

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

-

श्याम घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)