नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रण बहादुर चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

११४०

नृप बहादुर वड

नेपाली काँग्रेस

२४२८

कविन्द्र ऐर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

बसन्त बहादुर विश्‍वकर्मा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

गोपाल हमाल

स्वतन्त्र

४५३८

मदन कृष्ण भट्ट

स्वतन्त्र

भारती थापा

सचेत नेपाली पार्टी

-

निम कुमार चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-

उद्धव राज पन्त

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कन्द्कला कुमारी राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शान्‍ति कुमारी अधिकारी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

दुर्गा दत्त पन्त

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

बिमला पन्त

विवेकशील साझा पार्टी

-

सावित्री देवि चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

प्रभा कर भण्डारी

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

यदु सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सिमा देवी सेवा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

लाल बहादुर सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

बिष्णु राज जोशी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मेलाराम डगौरा थारु

सामाजिक एकता पार्टी

-
-

हिरेन्‍द्र बहादुर शाह

स्वतन्त्र

-

लक्ष्मण वि.क

स्वतन्त्र

-

रोशन शाही

स्वतन्त्र

-

ज्ञानेन्द्र मल्ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सन्तोष मुडभरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

डम्बर सुनार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुरेन्द्र खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

नन्द लाल साउद क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

ईश्‍वर प्रशाद जोशी

स्वतन्त्र

-

कृष्ण बहादुर भण्डारी

स्वतन्त्र

-

बिष्णु देवी सन्यासी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

धर्म राज ओझा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुन्दर सिंह धामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

ओम विक्रम चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

लोक राज भट्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दान बहादुर बिष्ट

स्वतन्त्र

-

रितिक आचार्य

नेपाल परिवार दल

-

पार्वती देवी सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राज बहादुर ऐर

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

आशिष बम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

तारा सिं कलेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

सिद्ध राज पनेरु

स्वतन्त्र

-

तिर्थ राज जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बुद्धी बहादुर खड्का

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रुप लाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

चन्द्रेश्वर चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

पदम राज भट्ट

स्वतन्त्र

-

टेक राज ओझा

स्वतन्त्र

-

धिम लाल जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गजेन्द्र शाही

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भागी राम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हरिराम चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

इन्द्र बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

ईश्वरी जंग बम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

डण्डीराज सुवेदी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

इन्द्र कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राम कृष्‍ण राना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

देव बहादुर सेटी

स्वतन्त्र

-

जितेन्द्र चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

मोति राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सिता राम राना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विश्‍वजित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जय कृष्ण सिंह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

देव सिंह कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

धन बहादुर बिष्ट

स्वतन्त्र

-

जुग राम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

देव राज जोशी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दल बहादुर विश्वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गणेश सिं ठगुल्ला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश बहादुर विष्ट

स्वतन्त्र

-

नविन सिं कोली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रेम बहादुर भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चमरु रानाथारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रामदिन राना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शिव कुमार राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्दर राना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गंगा राम राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

टेक राज भट्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कृष्ण बहादुर थापाक्षेत्री

स्वतन्त्र

-

चन्द्र प्रकाश ओझा

स्वतन्त्र

-

रुप बहादुर कुवँर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

श्याम बहादुर विष्ट

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खडक राज भट्ट

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

भान सिंह थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गोपाल सिं अयर

स्वतन्त्र

-

सेर बहादुर महरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

डवल बहादुर थापा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

टेक सिह धामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पवित्रा बोहरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

सुरेश कुमार रिजाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विशाल चौधरी

नेपाल परिवार दल

-

जगदीश राना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विजय राज जोशी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम बजारी थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

झलक प्रसाद भुषाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

याम लामिछाने मगर

स्वतन्त्र

-

कृष्ण प्रसाद पाण्डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मान बहादुर विष्ट

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

फूलराम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सीता राम राना थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

कमल बहादुर ढाँट

स्वतन्त्र

-

गोरे कुन्जेडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुखदेव रानाथारु

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम लाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

डिल बहादुर बोहरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

भिखु राम चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सीता राम चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

निर्मल कुमार ओझा

स्वतन्त्र

-

राम सेवक चौधरी

विवेकशील साझा पार्टी

-

भागी राम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

खेम बहादुर चन्द

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम बहादुर चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

रामदिन चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपेन्‍द्र घर्तीमगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

माधव राज राना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुरारी अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मदन बहादुर खड्‍का

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भुवन रिजाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कुम्भ गिरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरि चन्‍द्र चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गगने कुञ्जेडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

राम चरण चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

धन कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

-

नेत्र प्रसाद मैनाली

स्वतन्त्र

-

विरेन्द्र बहादुर सिंह

स्वतन्त्र

-

तिलु राम चौधरी थारु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बाँधु राम चौधरी

नेपाली काँग्रेस