नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पशुपति दयाल मिश्रा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१४११

प्रशान्त विष्ट

नेपाली काँग्रेस

२८१२

महमूद आलम सिद्धिकी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

नन्द लाल वैश्‍य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

डिल्ली बहादुर पून

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

मोहम्मद फैज

स्वतन्त्र

मोहम्मद अजुव हल्वाई

स्वतन्त्र

अभय कुमार बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

कमलेश कुमार पाठक

स्वतन्त्र

कु. अनिता बैश्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

प्रहलाद अहिर

जनमत पार्टी (जपा)

-

बिकाश बहादुर सिंह

स्वतन्त्र

भुवन कृष्ण श्रेष्ट

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-

मेवालाल हलवाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

दिनेश थापा

स्वतन्त्र

रमेश चन्द्र कुम्हार

जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल

-

सेर बहादुर खाँ

नेपाली जनता दल

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शान्ती देवि ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कमरुद्दीन राई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ममता बनिया

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बिन्दु चर्ति मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कु.निरु थकाली

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

आरती मिश्रा

जनता प्रगतिशिल पार्टी, नेपाल

-
-

मो रियाज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

राजश्री शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

अब्वन किंगरीया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

निरक पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मोनु कुमार गुप्ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

कृष्ण वहादुर चन्द

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

तारा मान कुवँर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रमोद रिजाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विनोद रिजाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कालि मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

वाहिद हुसेन हल्वाई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मनोज कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

आशा विष्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

राम नरेश तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रदीप श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मोहम्मद अय्युब सिद्धिक

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मो. हारुन अनसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

लियाकत अन्सारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अमन गुप्ता

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मोहम्मद सहिद मनिहार सिद्दिकी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

वारीस अली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

मोहम्मद नफीस अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पंकज कुमार गुप्ता

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोपाल पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

अकबर अली खाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ईन्दिरा कुमारी शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

तारा कुमारी थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

टेक बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रदीप शाह तेली

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुस्ताक अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

शराफत हुसेन शेष

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मोहम्मद सब्वीर जोलाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रमजान अलि अन्सारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मन्जु वादी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्रीमती रेखा सिंह

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

अब्दुल अजिज हलवाई

स्वतन्त्र

-

कैफुल वरा जोलाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

मोहम्मद मेराज दर्जी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

मोहम्मद वतिक खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मेराज अहमद हलवाई

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

झुप लाल रावत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

भरत बहादुर वर्मा कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शिव भारथी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

वृजेश कुमार त्रिपाठि

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रविन्द्र थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मदन राज शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

समीर प्रताप सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रितेश कुमार शर्मा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कलीम राइ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

फिरोज खाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सेर पठान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हर्क बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अनिश साई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

प्रसन्त श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेश कुमार नाग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रिजवान कसगर शेक

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सफिक अहमद सिद्दीकी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रजनीश वाजपेयी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुरेन्द्र गुप्ता (बैश्य)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

स्वामी दयाल गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

निजामउद्दीन सिद्दीकी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

फरिजंग खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सकिल अहमद ढपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बिष्णु भगवान कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कौशल कुमार कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बिक्रम खरेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

माइली लामा

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

उदित प्रसाद कहार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

गोविन्द प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अकबर शेष

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

धन बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

खुमानन्द काफ्ले

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

श्रवण कुमार श्रेष्ट

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

संजय साहु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नर बहादुर विष्‍ट

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नन्द किशोर कश्यप (कहार)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मतलुब कवडिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मो इबरार खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

सरिफ अहमद सिद्धिकी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सलाउद्दीन जसगढ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मु. इश्‍लाम अहमद जसगढ

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

मो इस्लाम जसगढ

स्वतन्त्र

-

सन्तोष कुमार लखेर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उज्वल सिंह राठौर

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिरथराम चिडिमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

वुद्धि सागर सुवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ध्रुव राज वर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हेमराज गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

तरुण कुमार बज्राचार्य

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुग बहादुर शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुरेश सिंह ठाकुर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बिपीन कुमार श्रीवास्तब

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राजेन्द्र कुमार मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सन्दीप जंग शाह

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गुलाम रसुल साई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मजहर अली साई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मुस्ताक अलि कवडिया

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

हरदेव बक्स चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कलामुद्दीन शेष

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

राम प्रसाद चमार

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

ओकांर नाथ मिश्रा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कृष्ण माधव कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

धर्मेन्द्र कुमार बर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मदन विक्रम शाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

साकिर अलि कबडिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रियाज अली कवडिया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

बिबेक चन्द्र मिश्र

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बल्लन कवडिया

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कलीम अहमद जोलाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सलीम जोलाह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रोशन अली जोलाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नजीर अहमदे जोलाह

स्वतन्त्र

-

एजाज अहमद अन्सारी

स्वतन्त्र

-

मो. साहिद सिद्धिकी

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

गुलाम वारीस जोलाह

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

एकरार अली कवाडिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हनिफ जोलाहा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मोहन लाल दिवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

कंधई बढही

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

धरमराज राज यादव (अहिर)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लक्षमाण प्रसाद वर्मा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

परमेश्वर डि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राजन बहादुर राना मगर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

भेष राज चौलागाइ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अली हुसेन बेहना

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

तिलक राम कुर्मी

स्वतन्त्र

-

राम धिरज राँढ

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

दीपक कुमार वर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मंगल प्रसाद बर्मा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शम्भु नाथ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

फकरुल्ला पठान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बद्रि बहादुर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

धन राज कांदु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गुरु प्रसाद मिश्र

स्वतन्त्र

-

धन राज कुर्मी (चौधरी)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

परस राम कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

धर्मराज छत्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कौशल कुमार धोबी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नन्द कुमार बर्मा कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

नमराज सापकोटा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हिरालाल अहिर

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

चक्र बहादुर बुढा

स्वतन्त्र

-

कृष्ण कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रविन्द्र लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रंजीत खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गवगेश सिंह पटेल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

एकराम खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

राम फेरन कोरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लाल बहादुर पुन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

भिम सिंह पटेल

स्वतन्त्र

-

राम बाबु गडेरिया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

मोहम्मद फारुक खां

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राज कुमार साहु तेली

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हनिफ साई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

अब्दुल गफ्फार हलवाई

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

चेत बहादुर घर्ति मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नजिर खाँमिया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

वृजेश यादव

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

साविर अलि दर्जि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विद्या राम कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मोहम्मद हुसेन शेष

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अक्तर खाँ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शोभा राम खटिक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मजिबुल हसन शेष

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

अजीज बेहना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जबर अली बेहना

नेपाली काँग्रेस