नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नरुलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१५०३५

हेमराज शर्मा पोख्रेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

१३१२५

राम प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

८८

सत्यम पुन

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

सरिता देवकोटा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६६१

सुर्य प्रसाद पौडेल

विवेकशील साझा पार्टी

गोविन्द प्रसाद शर्मा

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

चुडामणी सुवेदी

स्वतन्त्र

ठाकुर रोका

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-

दिर्घ प्रसाद भण्डारी

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

नेत्र प्रसाद पाण्डेय

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

लिला बहादुर पुन

स्वतन्त्र

शान्ता चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-

कल्पना चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हुमा कुमारी डि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भुप बहादुर डाँगी क्षेत्री

नेपाली काँग्रेस

शोभा कुमारी शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विभु बुढाथोकी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राधीका क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

लक्ष्मी जि.एम

विवेकशील साझा पार्टी

-

निर्मल थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

बसन्ता कुमारी भट्टराई

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मेघ वहादुर खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

रोम वहादुर ठकुरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राममणि पाण्‍डे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खुम बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कृष्ण प्रसाद भुसाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भक्त बहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

-

चित्र बहादुर चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्णु बहादुर घर्ति

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मदन बुढाथोकी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रोम बहादुर क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

धाम बहादुर पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

राम प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

माधब प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भिम बहादुर सार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

गोवर्धन थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

तिलक बहादुर घर्ती

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

कमल पछाई

विवेकशील साझा पार्टी

-

मधु सुदन शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नारायण जि.एम

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जुद्ध वहादुर के.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अमृते जैसी

स्वतन्त्र

-

विवेक बुढाथोकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्णुमणी दाहाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जित बहादुर वली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

पृथ्वीराज डाँगी

स्वतन्त्र

-

विष्णुराम आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रेव बहादुर बुढाथोकी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राममया चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

तिलकराम आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

टैया चौधरी

नेपाल परिवार दल

-

जिउधन चौधरी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

खोपिराम चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कर्ण बहादुर बुढाथोकी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिलक बहादुर महरा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हिङ्‍कलाल चौधरी

नागरिक उन्मुक्ति पार्टी

-
-

निम बहादुर खड्का

स्वतन्त्र

-

पिताम्बर वली

स्वतन्त्र

-

जितेन्द्र शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

धनीराम चौधरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चैतु कुमार चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

खिम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मोहन विक्रम बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सन्तोष विश्वकर्मा

विवेकशील साझा पार्टी

-

भूपेन्द्र वली

स्वतन्त्र

-

मान बहादुर बि.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शरद वि.क.

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपेन्द्र बस्नेत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

डील्ली बहादुर वली

स्वतन्त्र

-

पूर्ण बहादुर घर्ती

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

सुदन के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिपक पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मान बहादुर बि.सी.

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रेम चौधरी

स्वतन्त्र

-

कुल बहादुर लामीछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नुमाकान्त दाहाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पूर्ण बहादुर वुढा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पुष्पा वि.क.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विजय दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

टिङरु थारु

स्वतन्त्र

-

नर बहादुर बोहरा

स्वतन्त्र

-

सुर्य प्रसाद पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

द्रोण बहादुर बहकरी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रेम बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कुल वहादुर घर्ती मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विर बहादुर रोका

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

आईते वहादुर वि.क.

स्वतन्त्र

-

नर वहादुर घर्ती मगर

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

केशव गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

डुल्लुराम पोख्रेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिल कुमारी बुढामगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

त्रिभुवन थापा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

यमसरी देवी घर्ती मगर

स्वतन्त्र

-

कुमार घर्ती मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

पूर्णसिं बुढा

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

भान सिं बुढा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अरुण पुन मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

माधव प्रसाद पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मिना कुमारी वुढा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

वालाराम कालाथोकी

स्वतन्त्र

-

बिष्णु प्रसाद सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेश कुमार पाण्डेय

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गजेन्द्र सिंह खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

जगत बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जितन पुन

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

रविन डांगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

तारा बहादुर डि सी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पदम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

विमललाल जैसी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

ओमकान्त रेग्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विमला ज्ञवाली

नेश्नलिष्ट पिपल्स पार्टी

-
-

कान्त बहादुर घर्ति

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

दीपक चौधरी

स्वतन्त्र

-

राम लौटन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विनोद कुमार पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

दामोदर भुसाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मिनु प्रसाद सुवेदी

स्वतन्त्र

-

सत्य प्रकाश बुढा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

भरतमणी अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मधुसुदन अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रेख बहादुर घर्ति मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

महेश कुमार घर्ति मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मंगल बहादुर घर्ती मगर

स्वतन्त्र

-

मोहन घर्ति मगषर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

हर्क वहादुर घर्ती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ज्ञान बहादुर रायमाझी

नेपाली काँग्रेस