नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बाबु राम भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

१३१२

खेल राज पाण्‍डेय

नेपाली काँग्रेस

२२१४

मृगेन्द्र कुमार शेरचन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६१३

हरि सुन्दर बासी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

भगवती गैरे

स्वतन्त्र

मिन बहादुर कार्की

स्वतन्त्र

धनेन्द्र क्षेत्री

स्वतन्त्र

वीर बहादुर सुनार

नेपाल दलित पार्टी

-

शम्मु गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

डिल्लि प्रसाद पाध्या

स्वतन्त्र

गिरी प्रसाद न्यौपाने

स्वतन्त्र

खिम बहादुर थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

कृष्ण प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सावित्रा देवी अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

चीन बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

भगवती पाण्डे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हुमनाथ पाण्डेय

स्वतन्त्र

-

किशन गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-

डिलाराम रेग्मी

स्वतन्त्र

-

पशुपति पाण्डे

स्वतन्त्र

-

प्रदीप शेरचन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

मनु राना

स्वतन्त्र

-

विकास भट्टराई

स्वतन्त्र

-

विजया पुन मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

हरि प्रसाद पराजुली

स्वतन्त्र

-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय कुमार विश्वकर्मा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सम्सेर अलि

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मुरारी लाल हलुवाई

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

संजय प्रकाश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नरेन्द्र बस्नेत

स्वतन्त्र

-

पवन कुमार हलुवाइ

स्वतन्त्र

-

महेन्द्र प्रसाद लिगल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

माधव प्रसाद प्रधान

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोपाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुनिल शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

टिका राम शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

केशर बहादुर घर्ति मगर

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

रमेश प्रसाद नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महेश प्रसाद पोखरेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ऋषि राम बस्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

अशोक कुमार श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिनेश भण्डारी

स्वतन्त्र

-

घनश्याम चापागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्णु ढकाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरिन्दर पटवा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पुकार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शंकर प्रसाद शर्मा ज्ञवाली

स्वतन्त्र

-

जित बहादुर बि.क

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

टंक प्रसाद पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नरिश्‍वर शर्मा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय गुप्‍ता

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विनय कसौधन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जेसिन्थ नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-
-

जलिल मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हरी प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपक श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

ज्ञानेश्र्वर भण्‍डारी

स्वतन्त्र

-

मक्तीराम सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

लोकनाथ भण्डारी

स्वतन्त्र

-

हर्क बहादुर दमै

नेपाल दलित पार्टी

-
-

जगदीश चन्‍द्र आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

लोक नाथ न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कमल प्रकाश भूषाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

इश्‍वरी प्रसाद सापकोटा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

करुणा मल्ल

स्वतन्त्र

-

राजेन्द्र पौडेल

स्वतन्त्र

-

प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

सिता कुमारी थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पदम राज गाहा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रोनिश श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शशी राम शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

ज्ञान प्रसाद अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

यज्ञ प्रसाद पंगेनी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रुकमागत घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

गौतम रिजाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रकाश पोख्रेल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

भोज बहादुर बुढाथोकी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रदिप कुमार श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बल बहादुर पुन मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

किसन बहादुर थापा मगर

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शुशिला पुलामी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

भीम बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

कृष्ण बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शंकर नेपाली

नेपाल दलित पार्टी

-
-

शिव भण्डारी

स्वतन्त्र

-

कृष्ण बहादुर क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

कृष्‍ण बहादुर सुनार

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

डुक बहादुर तिलिजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

रामचन्द्र क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जित बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विष्णु प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रकाश शर्मा

स्वतन्त्र

-

सुशिल थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

ऋषी राम आचार्य

स्वतन्त्र

-

भोला नाथ भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

देवी प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

डिल्ली प्रसाद शर्मा उपाध्याय

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अकन बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

लोकनाथ पन्थी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

तिलक बहादुर थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

बेद प्रसाद भुसाल

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

गन बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

शोभाखर पोखरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नारायण प्रसाद पुन

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नुर बहादुर गाहा थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रामप्यारे दंगोरीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दधिराम न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नर बहादुर मल्ल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिठे बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

लक्ष्मण पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रेम प्रसाद आचार्य

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

डम्बर बहादुर भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शिव राना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

थानेश्‍वर खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

गोविन्‍द चौधरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दुध नाथ मर्चाहा

स्वतन्त्र

-

बाल कुमारी आचार्य

स्वतन्त्र

-

राम राजा तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कृष्ण प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय ढकाल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सागर प्रसाद अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

बुद्धिमान रखाली

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

गंगा प्रसाद न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ज्ञान बहादुर रेश्‍मी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोपाल नेपाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

जय लाल भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गुरु प्रसाद पंगेनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गोले प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

केशव बहदुर कुवर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गौरब राना मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

निर्दोश खत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मोम बहादुर राना

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

चन्द्र सिंह थापा(मगर)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मिन प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाली काँग्रेस