नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४३५२

धन राज आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

४८४८

शंकर खराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

६४१

खडक राज पौडेल

स्वतन्त्र

५२

रन बहादुर दमै

देशभक्त समाज

-

राम राज अधिकारी

स्वतन्त्र

विमल वहादुर कार्की

स्वतन्त्र

किशान सिहं गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

सरण सिंह मोक्तान

जनमत पार्टी (जपा)

-

सुनिल बहादुर कोइराला

स्वतन्त्र

सृजना देवी रिजाल कार्की

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-

शुसिला के.सी. (अधिकारी)

विवेकशील साझा पार्टी

संजय तिमिल्सिना

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

गोविन्द प्रसाद शर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

डिल बहादुर गुरुङ

स्वतन्त्र

अनिल कुमार राई

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

आशिष थापा

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

नबराज बास्तोला

स्वतन्त्र

प्रेम प्रसाद गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

भोज राज खनाल

सचेत नेपाली पार्टी

-

भोज राज त्रिपाठी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

मुक्‍ती नाथ सुबेदी

नेपाली जनता दल

-

मुना वानीया

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मञ्जु देवी गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कोपिला रानाभाट

नेपाली काँग्रेस

रन्जना कुमारी सेन पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सोम माया वि क

स्वतन्त्र

-

सोनी परियार

सचेत नेपाली पार्टी

-
-

पदम बहादुर गुरुङ्ग

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-
-

शितला थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-
-

माधव भण्डारी

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भानु भक्त अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मैत लाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शाहारा प्रधान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सीता गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अन्जु विश्वकर्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जिवन खाती

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अरुण विक्रम राणा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपक शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिवस मान प्रधानाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मान वहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

महेश उदास

स्वतन्त्र

-

विष्णु शंकर ख्वाउजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रकाश मान उदास

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

लोक नाथ भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मदन कुमार मुल्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

देवकृष्ण पराजुली

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नारायण प्रसाद वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पुष्‍प राज बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

पदम लाल तिमिल्सिना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विष्‍णु प्रसाद वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रमोद कोइराला

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रेम वहादुर के.सी.

स्वतन्त्र

-

विष्णु बहादुर भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जगत वहादुर पहारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

डण्ड पाणी आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

अभिषेक थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

किशोर बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम मोहन आचार्य

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बाबु राम चालिसे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सरिता कुँवर

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
-

रुद्र नाथ बराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शारदा गिरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

वम बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

भिम बहादुर कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हरि बहादुर भुजेल

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
-

मान बहादुर कामी

नेपाल दलित पार्टी

-
-

प्रेम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिपेन्द्र मर्सानी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

लक्ष्मण के.सी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

भरतकाजी ढुङ्गाना

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नृमती बुढाथोकी

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

पवित्रा देवी गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चिन्ता मणी खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कृष्ण प्रसाद वाँस्तोला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

मोहन घिमिरे

स्वतन्त्र

-

मिन वहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रेम प्रसाद कर्माचार्य

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोविन्द प्रसाद घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

अमृत आचार्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

देश भक्त के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सन्‍तोष वास्‍तोला

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

इन्द्र राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

युवराज वराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अमृत बहादुर विश्कर्मा

स्वतन्त्र

-

विष्णु प्रसाद बराल

स्वतन्त्र

-

बसन्त राज वराल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

किरण बराल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण वहादुर कुवँर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुजन कार्की

स्वतन्त्र

-

सिता देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

आइत सिंह गुरुङ

स्वतन्त्र

-

एलेक्स गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

डेल बहादुर गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बोध बहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चित्र बहादुर भण्डारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

पर्स वहादुर खत्री

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

तोरण बहादुर वानिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मिन बहादुर गिरी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम चन्द्र शर्मा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भिमसेन शाह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

राजेश गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अमृत शर्मा तिमिल्सीना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ओम बहादुर पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

चन्द्र बहादुर आले

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

धन विक्रम मल्ल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपेन्द्र बराल

स्वतन्त्र

-

राम प्रसाद शर्मा (पौडेल)

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

राधिका कुमारी शाही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

देव राज आचार्य

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजु शर्मा तिमिल्सीना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

महेन्द्र गोपाल थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

पुर्ना खड्का विस्वकर्मा

स्वतन्त्र

-

पुस्कल बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शिब प्रसाद तिमिल्सीना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विमल के.सी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

इमान राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पुष्‍पेन्द्र पाण्‍डे

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शुसिल वस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

उदय बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

तोरण बहादुर गुरुङ्ग

स्वतन्त्र

-

गंगा वहादुर खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महेन्द्र अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पूर्ण बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

भीम बहादुर शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

लक्ष्मण सुनार

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-
-

दिपक प्रसाद सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सरिता क्षेत्री

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सविन बराल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

हिम लाल बराल

स्वतन्त्र

-

प्रकाश चन्द्र गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिन प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शिवलाल पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम काजी गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बल राम सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नविन बस्ताकोटी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राम चन्द्र थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भरत बहादुर अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

गंगा बहादुर थापा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

सोमनाथ अधिकारी

स्वतन्त्र

-

मिलन प्रसाद वाँस्तोला

स्वतन्त्र

-

तिर्थ बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मोती लाल तिम्‍सिना

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अनिल परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

टिकाराम अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विरेन्द्र रानाभाट

स्वतन्त्र

-

कर्ण बहादुर विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

-

चन्द्र ज्योति ढुङ्गाना

विवेकशील साझा पार्टी

-

नारायण प्र।साद लामिछाने

स्वतन्त्र

-

पवन ढुङ्गाना

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
-

सूर्य नाथ भण्‍डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नरेन्द्र थापा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विशाल तिमिल्सिना

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

आत्मा राम सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

खुम बहादुर परियार

स्वतन्त्र

-

सूर्य मणि लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

पुर्ण कुमार गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

श्‍याम बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कृष्ण कुमार जैसी तिवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रदिप अधिकारी

स्वतन्त्र

-

बैन बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

श्री कृष्ण लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ओम बहादुर थापा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्रीप्रसाद गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुदेव गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पृथ्वी नारायण कुँवर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुजन कमर

स्वतन्त्र

-

सोमनाथ वास्तोला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दुर्गा प्रसाद सुवेदी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम प्रसाद गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

चिरन्जीवी बन्जरा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ढकनाथ कडेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भुवनी प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नारायण प्रसाद सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

चन्द्र भुपाल तिवारी

स्वतन्त्र

-

निरुता वि.क.

स्वतन्त्र

-

खम बहादुर पुन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अक्कल वहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नर बहादुर फकामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हेम बहादुर थापा पराजुली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ओम बहादुर कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नारायण बहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

लोक नाथ पौडेल

स्वतन्त्र

-

शिव प्रसाद आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम चन्द्र अधिकारी

नेपाली काँग्रेस