नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५३३३

रेणु दाहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

५३५०

गणेश गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

हरि प्रसाद दुवाल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

जगन्नाथ पौडेल

स्वतन्त्र

२५५८

विनोद कुमार गिरी

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

संजय कुमार ठाकुर

जनमत पार्टी (जपा)

-

सुमन अधिकारी

स्वतन्त्र

उद्धव अर्याल

स्वतन्त्र

सूर्य प्रसाद रेग्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

हरि शरण श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

हरिश्‍चन्द्र घिमिरे

स्वतन्त्र

प्रबिन काफ्ले

विवेकशील साझा पार्टी

सुरेन्द्र परियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

कुल राज कडेल

स्वतन्त्र

खेम प्रसाई

सामाजिक एकता पार्टी

-

ज्ञान बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-

टेक बहादुर पुनमगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

दिपेन्द्र वास्तोला

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

पूर्ण बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-

मिलन अधिकारी

स्वतन्त्र

मोहित पाण्डे

स्वतन्त्र

याम कान्त शर्मा कडेल

स्वतन्त्र

योग लाल श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

रमेश भण्डारी

स्वतन्त्र

राम कृष्ण ओझा

स्वतन्त्र

लक्ष्मण अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चित्रसेन अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

हिमला गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शुष्मा तमाङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

पवीत्रा जोशी

स्वतन्त्र

-

चन्द्र बहादुर तमाङ

स्वतन्त्र

-

कौशिला खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

कल्पना थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

इन्दीरा शर्मा गौली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

मीना मगर

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

पुष्पा सापकोटा

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कमल भण्डारी

स्वतन्त्र

-

विनोद शर्मा पौडेल

विवेकशील साझा पार्टी

-

केशव प्रकास जोशी

स्वतन्त्र

-

शुक्र कुमार श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

केशव महर्जन

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रशिल बराली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

कृष्ण बहादुर के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मनोज रानाभाट

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तारा मित्र पण्डित

स्वतन्त्र

-

विकास थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भरत प्रसाद लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चर्तुभुज कंडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भवानी प्रसाद लामिछाने

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

भिम बहादुर घले

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

भानु भक्त सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अर्पण पोखरेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पदमपाणी सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

युद्ध प्रसाद श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

केशव दर्जी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

डोल नाथ अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कृष्ण लाल श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेन्द्र मणी काफ्ले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

डिल माया गुरुङ्ग

राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी

-
-

सनत कुमार लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विकाश पौडेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिलक बहादुर दर्लामी मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जीवनाथ कंडेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

वाल मुकुन्द सुवेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

यमलाल कंडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हेम बहादुर गुरुङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

सुमन शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

विजय राज पौड्याल

स्वतन्त्र

-

लिला बल्लौ भुषाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

केदार प्रसाद सुबेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

लङ्क बहादुर तमाङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

सन्तोष थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

महा प्रसाद सिलवाल

स्वतन्त्र

-

भक्ति प्रसाद गौतम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

परमेश्‍वर खनाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विष्णु\/युव प्रसाद\/राज पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

बुद्दि राम वि.क.

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

इन्द्र बहादुर बोहरा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सन्दिप वि.क. घिमिरे

सामाजिक एकता पार्टी

-
-

संजय न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

सुमना अधिकारी

स्वतन्त्र

-

गोपीलाल भन्ने गंगा बहादुर गुरुङ

राष्ट्रिय नागरिक पार्टी

-
-

दिपक पोखरेल

स्वतन्त्र

-

नारायण बहादुर के.सी

स्वतन्त्र

-

मिन बहादुर थापा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

कमल बहादुर मल्ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शालिकराम गैरे

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नरेन्‍द्र कुमार कन्‍दङवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

पदम राज गौतम

स्वतन्त्र

-

श्याम बहादुर थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

लेख राज पन्त

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रकाश दवाडी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

खिल राज रेग्मी

स्वतन्त्र

-

शान्‍त राज आचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण प्रसाद अधिकारी

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-
-

हरि कृष्ण गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र साँखी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गोपाल गुरुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

संजा सापकोटा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-
-

देवेन्द्र प्रकाश क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

श्रीकृष्ण देवकोटा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मोहन सिंह रामदाम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नवीन कुमार राणा मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्रीधर रेग्मी

विवेकशील साझा पार्टी

-

इन्द्र बहादुर बस्नेत क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अमृत राज हमाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बुद्धीमान लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ललित मान तमाङ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिल कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

पर्शुराम अर्याल

स्वतन्त्र

-

हरी प्रसाद दाहाल

स्वतन्त्र

-

किस्ना कुमारी थापा मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

बाबु राम रानामगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सोम बहादुर तमाङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम चन्द्र सुवेदी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

भीम बहादुर तमाङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

प्रशान्त सापकोटा

विवेकशील साझा पार्टी

-

प्रकाश तमाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

द्रोण बहादुर गुरुङ

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

देवबहादुर तमाङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मुक्ति प्रसाद घले

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिलिप न्यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कृष्ण कुमार गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विष्णु राज महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

सोम बहादुर गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

त्रिलोचन अधिकरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

तिलक प्रसाद दंगाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

काली दास सुवेदी

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

बाबुलाल थिङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिपक दवाडी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम बहादुर गोदार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

आईत बहादुर बल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कान्‍छा मल्‍ल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय कुमार भुजेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

डम्‍मर वहादुर मगर

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

खेम शर्मा न्यौपाने

स्वतन्त्र

-

छविलाल सापकोटा

स्वतन्त्र

-

कमल बहादुर गोदार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ज्ञान प्रसाद खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सन बहादुर गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अम्विका प्रसाद घिमिरे

स्वतन्त्र

-

डिल वहादुर विश्‍वकर्मा

नेपाल दलित पार्टी

-
-

रोशन भट्टराई

स्वतन्त्र

-

हित काजि गुरुङ्ग

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

भुपाल नाथ कंडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दल बहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राधा देवी क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम बहादुर भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तेल वहादुर कुमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गोपाल चापागाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

कमु प्रसाद चौधरी

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-
-

डण्ड पानी रिजाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

देव कुमार प्रजा

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-
-

मन बहादुर मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुर्य वहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस