नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अनन्‍त प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४५७३

मीना कुमारी लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

५४९७

संजिव खराल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिपक बहादुर सिंह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

५२०७

रमेश मान सिंह

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

प्रदिप ढकाल

स्वतन्त्र

पुरुषोत्तम रुपाखेती

स्वतन्त्र

देवराज पौडेल

स्वतन्त्र

केशव घर्ती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

कविराज पाठक

स्वतन्त्र

उत्तर कुमार दुलाल

स्वतन्त्र

राम प्रसाद गौतम

सचेत नेपाली पार्टी

-

अयोध्या कुमार भट्टराई

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

रोमनाथ भूर्तेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

लिला कुमारी आचार्य

स्वतन्त्र

विश्‍वनाथ पाण्‍डे

स्वतन्त्र

संजय खरेल

स्वतन्त्र

सृजना बर्तौला

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुमित्रा काफ्‍ले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश बानिया

नेपाली काँग्रेस

नानी मैया श्रेष्‍ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

इन्दीरा न्यौपाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुरज पाण्डे

स्वतन्त्र

-

ध्रुव प्रसाद दाहाल

स्वतन्त्र

-

अम्बीका लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

शिव कुमारी पाठक

जनजागरण पार्टी नेपाल

-
-

सुनिल घिमिरे

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-
-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुजन शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नन्दरत्न स्थापित

स्वतन्त्र

-

उत्तम प्रसाद पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सविन न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सरोज बन्जारा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

किशोर चन्द्र ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश बहादुर थिङ्ग

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

सुदिप राजवाहक

स्वतन्त्र

-

लक्ष्मी चौलागाई

जनजागरण पार्टी नेपाल

-
-

हरि बहादुर राउत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्‍णु गोपाल महर्जन

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रुपेश बर्तौला

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गणेश बर्तौला

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

उद्धव प्रसाद अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

-

राम कुमार पुडासैनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ढलक बहादुर थापा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ध्रुव प्रसाद संजेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

नविन सिग्देल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हरि प्रसाद पौडेल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रामकृष्‍ण श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

विशाल राज महत

स्वतन्त्र

-

सुशिल घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हयग्रीव उपाध्याय आचार्य

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजु गुरुङ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

केदार राई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शिव प्रसाद गौतम

स्वतन्त्र

-

विश्‍वराज राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

विष्‍णु बहादुर दाहाल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिन बहादुर लामिछाने

सचेत नेपाली पार्टी

-
-

राजन थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दामोदर गौतम

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जोति रोक्का

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ध्यान बहादुर खत्री

सचेत नेपाली पार्टी

-
-

रोम बहादुर घताने

स्वतन्त्र

-

अर्जुन ढुंगाना

स्वतन्त्र

-

बोल बहादुर कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम कृष्ण थापा

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुकराम के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रुक बहादुर मगर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

कविन्‍द्र राज भट्टराई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विष्‍णु प्रसाद अधिकारी

स्वतन्त्र

-

लक्ष्‍मण प्रसाद भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सन्‍तोष न्‍यौपाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राजकुमार थापा क्षेत्री

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सोम बहादुर लामा

स्वतन्त्र

-

फूर्बा दोर्जे तमाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेशध्‍वज कार्की

नेपाली काँग्रेस

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मधु कुमार थापा मगर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राधाकृष्‍ण बजगाई

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अक्कल बहादुर रोक्का क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

जुना दाहाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ललित बहादुर घलान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सरन सिं थिङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

राजेश नगरकोटी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अर्जुन प्रसाद तिवारी

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

वीर बहादुर गोले

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कुमार सिं वज्‍यु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

पेम्‍बा लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

आईमान सिं मुक्तान

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ज्ञानेन्‍द्र मुक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जानुका दुवाडी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपक खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरी बहादुर रुम्बा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

प्रेम बहादुर तितुङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

प्रेम बहादुर भोमजन

स्वतन्त्र

-

कृष्‍ण लाल स्‍याङतान

स्वतन्त्र

-

वीर बहादुर थिङ

स्वतन्त्र

-

सुनिल मुक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नवराज घलान

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बलराम थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

निरन्जन प्रसाद दहाल

स्वतन्त्र

-

बसन्त प्रसाद लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रामकृष्‍ण कोइराला

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चुडामणी रुपाखेती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हरि बहादुर राउत

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

शम्भु कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

-

कृष्‍ण देव भण्‍डारी

नेपाल विवेकशील पार्टी

-
-

तारा बहादुर बिष्‍ट

सचेत नेपाली पार्टी

-
-

लक्ष्‍मण बहादुर खुलाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उद्धव सत्‍याल

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मोहन थिङ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दामोदर बानीया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सुन्‍दर दाहाल

स्वतन्त्र

-

युवराज खड्का

स्वतन्त्र

-

अनिल कुमार बानिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रामबाबु बानिया

नेपाली काँग्रेस

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रकाश लामा थोकर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राम बहदुर गोले

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रत्‍न बहादुर भ्लोन

स्वतन्त्र

-

रमेस पौडेल

स्वतन्त्र

-

नरनाथ सुवेदी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम कुमार थापा

नेपाली काँग्रेस