नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

केशव स्थापीत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४४३६

सिर्जना श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

३४८१

मदन दास श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

३६

सुरेन्द्र महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वालेन्द्र साह

स्वतन्त्र

८४२०

सुमन सायमी

स्वतन्त्र

७१

समिक्षा बास्कोटा

विवेकशील साझा पार्टी

१२

विजय प्रकाश सैजु

नेपाः राष्ट्रिय पार्टी

-

मधुसुदन खड्का (के.सी)

स्वतन्त्र

अमोट महर्जन

स्वतन्त्र

पिय रत्‍न महर्जन

नेपाल परिवार दल

सुशील थापा क्षेत्री

स्वतन्त्र

न्हुज मान्नधर

स्वतन्त्र

सन्देश शाक्‍य

स्वतन्त्र

राजन कार्की

स्वतन्त्र

बाबुराजा संगत

स्वतन्त्र

सूर्य थापा (श्रेष्ठ)

स्वतन्त्र

रोशन शाही

स्वतन्त्र

निमकान्त पाण्डे

स्वतन्त्र

मनिस श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

राहुल मानान्धर

स्वतन्त्र

सुनिल श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

निश्चल जोशी

नेपाली जनता दल

-

सरिता घिमिरे

नेपाल जनता पार्टी

-

रुपा सुवाल

आमूल परिवर्तन मसिहा पार्टी नेपाल

-

भक्त राज भुसाल

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

मनोज राज आचार्य

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

सरेन्द्र बज्राचार्य

स्वतन्त्र

प्रणेश बहादुर मल्ल

स्वतन्त्र

दिपक सिलवाल

स्वतन्त्र

प्रेमसागर कर्माचार्य

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

राम बहादुर खड्का

नेपाल समावेशी पार्टी

-

इन्द्र मणि कपाली

स्वतन्त्र

सुरेश रत्‍न बज्राचार्य

आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी

-

किरण रंजित

स्वतन्त्र

कान्ति तुलाधर(बज्राचार्य)

स्वतन्त्र

ज्ञानु लामा तामाङ

स्वतन्त्र

आनन्द राज जोशी

राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल

-

जेठा महर्जन

स्वतन्त्र

डिल्ली राम राजभण्डारी

सचेत नेपाली पार्टी

-

रविकान्त मानन्धर

स्वतन्त्र

राजेन्द्र बस्नेत

स्वतन्त्र

सुरज श्रेष्ठ

संघीय लोकतान्त्रिक राष्ट्रिय मञ्च

सीता तामाङ

मंगोल नेशनल अर्गनाइजेसन

-

काजी लाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (समाजवादी)

-

उमेश कुमार सिंह

स्वतन्त्र

स्वईट थापा

स्वतन्त्र

विजय मानन्धर

स्वतन्त्र

बच्पन राज श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

सैलेश ढुंगाना

स्वतन्त्र

शैलेन्द्र मान श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

महेन्द्र प्रजापती

स्वतन्त्र

विनय स्थापित

स्वतन्त्र

विपीन राज वैद्य

स्वतन्त्र

रजित मान शाक्य

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुनिता डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२४२

रामेश्‍वर श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

६९

बिनिता मगैया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७९

सविता श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

विद्या श्रेष्‍ठ (महर्जन)

स्वतन्त्र

६५

वेन्जी सिंह महर्जन

स्वतन्त्र

३२

क्रिर्ती कंसाकर

विवेकशील साझा पार्टी

२४

रिङ्कु श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

पुष्पा खरेल

नेपाल सुशासन पार्टी

राजेश शाही

स्वतन्त्र

बन्दना बज्राचार्य

नेपाली जनता दल

-

इन्दिरा अधिकारी (थापा)

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

कल्पना ओझा

मौलिक जरोकिलो पार्टी

-

गुण बहादुर बन्जारा क्षेत्री

आधुनिक नेपाल समाजवादी पार्टी

-

मोहन कृष्‍ण श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

नरेन्द्र मान डंगोल

स्वतन्त्र

जुगल तण्‍डुकार

स्वतन्त्र

रन्जन डंगोल

स्वतन्त्र

आशिष चन्द्र तुलाधर

स्वतन्त्र

आशिष महर्जन

स्वतन्त्र

रवि नापित

स्वतन्त्र

उमा गुरुङ

स्वतन्त्र

अम्वर वहादुर खत्री

स्वतन्त्र

राजेन्द्र खड्गी

स्वतन्त्र

सानु महर्जन

स्वतन्त्र

संगिता आचार्य

सचेत नेपाली पार्टी

-

सहेम खड्गी

स्वतन्त्र

विश्व विजय श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

कृष्‍ण तण्‍डुकार

स्वतन्त्र

रमेश प्रसाद जोशी

स्वतन्त्र

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भरत लाल श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२३६

किरण श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

१७०

राज कुमार श्रेष्ठ

स्वतन्त्र

१०३

किरोज मान डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

७५

पुष्प काजि श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

१८

अर्जुन महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेन्द्र कुमार श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सूर्य लाल महर्जन

नेपाली काँग्रेस

रमेश डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अनोज शाही

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

उदय रत्‍न कंसाकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

केशव मान डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रेम थापा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश अधिकारी

नेपाली काँग्रेस

दिपक के.सी.

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रामेश्वर पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

ध्रुब थापा क्षेत्री

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिनेश महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम प्रसाद न्यौपाने

नेपाली काँग्रेस

रमेश कुमार राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

लक्ष्मी थापा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

न्हुच्छे महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राज कुमार श्रेष्ठ

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

प्रभाकर भट्टराई

स्वतन्त्र

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विरेन्द्र प्रजापती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रमेश डंगोल

नेपाली काँग्रेस

रोशन कुमार सिंह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

भीन्दयो प्रजापति

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कुल नारायण डंगोल

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

सुरेन्द्र डंगोल

स्वतन्त्र

आवर्त कर्माचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (मार्क्सवादी लेनिनवादी)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बसन्‍त लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भुवन लामा

नेपाली काँग्रेस

लक्ष्मी श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

ज्ञानेन्‍द्र लामा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कृष्‍ण प्रसाद रिमाल

स्वतन्त्र

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्ण मणी भट्टराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बिमल कुमार होडा

नेपाली काँग्रेस

विष्‍णु प्रसाद चौलागाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शुध्द कुमार डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

निरज श्रेष्‍ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

गोपाल थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चन्द्र किरण राजभण्डारी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

रमेश महर्जन

स्वतन्त्र

शान्ती बस्नेत

नेपालका लागि नेपाली पार्टी

-

हिराकाजी महर्जन

स्वतन्त्र

राजेन्द्र मान प्रधान

स्वतन्त्र

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

उमेश कुमार कुईकेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

आशामान संगत

नेपाली काँग्रेस

रमेश कुमार सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

न्हुछे डंगोल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अञ्जन पन्त

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सुर्वण वैद्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

हंस राज कर्माचार्य

स्वतन्त्र

सुमन कुमार बैद्य

स्वतन्त्र

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राम कृष्ण जयखु श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रामजि भण्डारी

नेपाली काँग्रेस

राजेन्द्र कुमार सिपाई नेवाः

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अमृत किशोर ठाकुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

सचिन लामिछाने

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अशोक कार्की

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम कुमार के.सी

नेपाली काँग्रेस

देबेन्द्र कुमार देउजा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शंकर प्रसाद पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कुल वहादुर रिमाल

स्वतन्त्र

छबिलाल चौलागाई

स्वतन्त्र

गंगा चौलागाई

स्वतन्त्र

उमेश प्रसाद खनाल

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

योगेन्द्र मान श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हिरा लाल तण्डुकार

नेपाली काँग्रेस

सुसिल राजभण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सबिना खत्री

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विनोद कुमार दुवाडी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

बिपना शर्मा

विवेकशील साझा पार्टी

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विकाश डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बाल कृष्‍ण महर्जन

नेपाली काँग्रेस

गुल्शन मान सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

दिनेश नापित

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मनोहर प्रसाद मानन्धर

स्वतन्त्र

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ध्रुब नारायण मानन्‍धर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुरेन्द्र मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

सुर्य बहादुर डंगोल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पूर्ण महर्जन

स्वतन्त्र

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रश्मी खड्का

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुमन श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

अनुज श्रेष्‍ठ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

रामहरि खतिवडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

आनन्द प्रसाद श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुजन उप्रेती

विवेकशील साझा पार्टी

माला थापा

उन्‍नत लोकतन्त्र पार्टी

-

राम कुमारी राई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी समाजवादी

-

रमेश खत्री

स्वतन्त्र

माहिर शर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पुर्ण काजी डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जीवन ड‌ंगोल

नेपाली काँग्रेस

रत्‍न काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्रीकृष्‍ण महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ईश्‍वर मान डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

हेरा काजी महर्जन

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

बुद्धि बहादुर लामा तामाङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

अंशु किरण शाही

स्वतन्त्र

उपेन्द्र महर्जन

राष्ट्रिय यथार्थवादी पार्टी, नेपाल

-

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

लक्ष्मी रत्‍न तुलाधर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मुकुन्द रिजाल

नेपाली काँग्रेस

लक्ष्मण गमाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बिन्दिका गुरुङ्ग

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

श्री राम महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

शान्‍जे गुरुङग

स्वतन्त्र

अर्जुन थापा क्षेत्री

स्वतन्त्र

रामशरण पौडेल

स्वतन्त्र

बसन्त राज भेटुवाल

स्वतन्त्र

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मचाराजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

नविन मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

एन्जला सिंह मास्के

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पुष्‍प महर्जन

स्वतन्त्र

कुमार देव मानन्धर

स्वतन्त्र

मुनेस महर्जन

स्वतन्त्र

महेश्वर बिलास जोशी

स्वतन्त्र

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

न्‍हुछे काजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजन महर्जन

नेपाली काँग्रेस

चन्द्र कुमार महर्जन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

गीता खड्गी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजेन्द्र रजक

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चन्द्र मान मुनिकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश कुमार श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

मिलन शाही

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सविक शाही

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजिव महर्जन

स्वतन्त्र

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हितकर बीर सिं ताम्राकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

रजिन स्‍थापित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सुजिना थापा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

भरत माली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

विन्‍दु कर्माचार्य

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

उदय चुडामणी बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मधुसुधन प्रधान

नेपाली काँग्रेस

गौत्तम दास कर्माचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अजेलिया रंजितकार

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चिनीकाजी महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शालिग्राम तन्‍दुकार

नेपाली काँग्रेस

शैलेस डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुनिल महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मचा राजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

उत्तम रत्‍न मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

ज्योति शाक्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राकेश लाल श्रेष्‍ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुजन विलास बज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

बिनोद कुमार राजभण्डारी

नेपाली काँग्रेस

राजेन्द्र श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

बाल कृष्ण श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

रवि बहादुर शाक्य

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

शंकर अधिकारी

स्वतन्त्र

सम्झना जोशी

स्वतन्त्र

वडा नं २५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश प्रसाद श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश डंगोल

नेपाली काँग्रेस

बाबु राजा महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

गौतम मान श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

चन्दन कुमार शाक्य

स्वतन्त्र

सुनिल श्रेष्ठ

विवेकशील साझा पार्टी

डार्बिन श्रेष्‍ठ

स्वतन्त्र

पुरुषोत्तम साहुखल प्रजापती

स्वतन्त्र

संजय राज शर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं २६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तिर्थ काजी डंगोल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ख्याम राज तिवारी

नेपाली काँग्रेस

मोहन बहादुर प्रधान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अष्ट नारायण महर्जन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राम महर्जन

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

प्रभु लाल जोशी

स्वतन्त्र

ग‌गा राम खड्गी

स्वतन्त्र

केदार नाथ पाण्डे

स्वतन्त्र

वडा नं २७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चिनिया मान वज्राचार्य

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

योगेश कुमार खड्गी

नेपाली काँग्रेस

सुजित स्थापित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

नविन प्रधान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

उदय बहादुर श्रेष्ठ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बिपेन्द्र खड्गी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भाइ राम खड्गी प्रकाश

नेपाली काँग्रेस

सुरज तण्डुकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्‍याम प्रसाद खड्गी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिव राम राजबंशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

कुश ढकाल

नेपाली काँग्रेस

कृष्‍ण मान श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

पुजा खड्गी (श्रेष्‍ठ)

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुनिल राजभण्डारी

नेपाली जनता दल

-

किरण राजवंशी

स्वतन्त्र

राजेन्द्र रत्‍न तुलाधर

स्वतन्त्र

वडा नं ३०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

कृष्‍ण भक्त खड्गी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दल बहादुर कार्की

नेपाली काँग्रेस

तिर्थ नारायण महर्जन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

श्याम मुनिकार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

सुमन थापा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

अशोक कुमार थापा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ३१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सरोज ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रविन्द्र विक्रम राणा

नेपाली काँग्रेस

राजेश जोशी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

लाल बहादुर बुढाथोकी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

शशी नायजु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

विष्णु प्रसाद अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

विमल कटुवाल

स्वतन्त्र

मनिष ढकाल

स्वतन्त्र

सपना घिमिरे

नेपाली कांग्रेस (बी.पी.)

-

शान्ता गिरी

विवेकशील साझा पार्टी

गंगालाल चौलागाई

स्वतन्त्र

वडा नं ३२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नवराज पराजुली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम भारती

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

नमिता देव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सीता देवी कडेल(पराजुली)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विष्‍णु प्रसाद गजुरेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

ठगमाया कटुवाल

स्वतन्त्र

रवि रिमाल

विवेकशील साझा पार्टी