नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय कुमार सरावगी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

२३०६

राजेश मान सिंह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

५१३३

गिरीश गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

१५३

गोकर्ण प्रसाद कोइरी

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

दिनेश राम

जनमत पार्टी (जपा)

-

प्रभात सिंह

स्वतन्त्र

फरोज आलम

स्वतन्त्र

बिजय कुमार रौनियार

नेपाल सद्भावना पार्टी

-

महम्मद हफिज मियाँ

स्वतन्त्र

मो. सगिर अलि

स्वतन्त्र

राजेश सिंह

स्वतन्त्र

राधेश्याम साह

स्वतन्त्र

रिजवान अली

स्वतन्त्र

रोज मियाँ अंसारी

स्वतन्त्र

लक्ष्मी हजरा

बहुजन शक्ति पार्टी

-

राजेन्द्र प्रसाद सिंह भूमिहार

स्वतन्त्र

वृजमोहन प्रसाद चौरसिया

स्वतन्त्र

श्रीमती कोशिला देवी कनुईन

स्वतन्त्र

संजीव कुमार यादव

स्वतन्त्र

समसुदीन मियाँ

स्वतन्त्र

सुनिल कुमार कलवार

स्वतन्त्र

सुमित कुमार सिंह

स्वतन्त्र

विक्की राज पटेल

स्वतन्त्र

म. ज्याउल हक हवारी

स्वतन्त्र

म.रियाजुल हक

स्वतन्त्र

सत्रुधन प्रसाद कुर्मी

स्वतन्त्र

भोला पटेल

स्वतन्त्र

अजय कुमार कुर्मि

स्वतन्त्र

कैलाश प्रसाद सर्राफ

स्वतन्त्र

जमिल राय भाट

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

इम्तियाज आलम

नेपाली काँग्रेस

पुरुषोतम लाल झा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

बिना जैसवाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

अनिता देवी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

दिनेश कुमार कुशवाहा

स्वतन्त्र

दिपक प्रसाद पटेल

स्वतन्त्र

रम्‍भा मिश्रा

स्वतन्त्र

रामबाबु महतो नुनिया

स्वतन्त्र

विरेन्द्र साह

स्वतन्त्र

सालीकराम प्रसाद कानु

स्वतन्त्र

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बाँके बिहारी साह तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ओम प्रकाश गुप्ता

नेपाली काँग्रेस

मालती देवी कोईरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

मनोज राउत कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

विरेन्द्र कुमार कंठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

दिनेश प्रसाद कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

हाकिम मिया

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुनिल साह तेली

स्वतन्त्र

रुकुमकेश तेली

स्वतन्त्र

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मतलुन ठकुराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महम्मद रेयाज मियाँ तेली

नेपाली काँग्रेस

महमद खलिल अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

शेष जलसोदिन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेश बहादुर शाह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रफिक मियाँ तेली

स्वतन्त्र

राजदेव महतो नुनिया

स्वतन्त्र

म. इन्ताब समानी

स्वतन्त्र

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुशिल कुमार कण्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अनवर हुसेन

नेपाली काँग्रेस

समिन मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

बैजुलाल स्‍वर्णकार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

म.सुलतान अंसारी

स्वतन्त्र

रोशन अली

स्वतन्त्र

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुमन श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जगत प्रसाद साह कानु

नेपाली काँग्रेस

सुदिप कुमार तामाङ्ग लामा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रदिप कुमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हुकुम सिंह राजपुत

नेपाली काँग्रेस

सुशिल कुमार सिंह क्षेत्री

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

ललन कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ध्रुव कुमार लाठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दिना प्रसाद गुप्‍ता

नेपाली काँग्रेस

मोहम्‍मद सरफुदिन शेष

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रमिता माया गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जयप्रकास शाह अग्रवाल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अरुण कुमार क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हिराकाजी महर्जन

नेपाली काँग्रेस

मिर हुसेन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

दीपक महतो धानुक

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जगु साह तुरहा

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

मनोज कुमार मिश्र

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

सुरज कुमार सोनार

स्वतन्त्र

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राज किशोर गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेन्द्र प्रसाद श्रेष्ठ

नेपाली काँग्रेस

रितेश कुमार गुप्ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजुदिन बाबु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

मनोज राम

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मिनाक्षि कुमारी कर्माचार्या

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जवाहर प्रसाद गुप्‍ता

नेपाली काँग्रेस

मनोज कुमार कलवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

द्धारिका प्रसाद कलवार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

अजय कुमार पौडेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अजय कुमार गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राम नगिना प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

पवन कुमार गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुशील कुमार कानु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सतेन्द्र राउत

स्वतन्त्र

लक्ष्‍मी नारायण गु्प्‍ता

स्वतन्त्र

मनोज कुमार कानु

स्वतन्त्र

हरीअ‍ोम जैसी चौलागाई

स्वतन्त्र

जय प्रकाश खेतान

स्वतन्त्र

फिरोज अब्दुल मिया

स्वतन्त्र

रौदी यादव

स्वतन्त्र

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रदु्म्न प्रसाद सेढाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

महेश्‍वर लाल महतो

नेपाली काँग्रेस

अजय महत्तो धानुक

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

अजय कुमार बरै

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सत्यनारायण महतो नुनीया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

पृथक प्रसाद घिमिरे

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पवन कुमार ठाकुर

जनमत पार्टी (जपा)

-

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुरेश प्रसाद गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जवाहरलाल प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

महमुद अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

राम दरस प्रसाद

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राजेश्‍वर प्रसाद साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

बिकी कुमार कुश्‍वाहा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हिरा लाल गिरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शेष रुस्तम

नेपाली काँग्रेस

नसरुदीन अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

तुफान फारुक अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भरत प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

राजेश कुमार कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

फते आलम अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

महबुब एलाही अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राम बालक प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

महिचन प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

कृष्ण कुमार कुर्मी

नेपाल सुशासन पार्टी

जफर आलम अंसारी

स्वतन्त्र

शमसाद अली अंसारी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-

अनवार अंसारी

स्वतन्त्र

उपेन्द्र ठाकुर

स्वतन्त्र

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सत्येन्द्र कुमार सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

गजेन्द्र प्रसाद कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

रमेश प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

राधेश्‍याम सिंह भुमिहार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

हृदय नारायण प्रसाद सोनार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

मीना देवी कुर्मी

स्वतन्त्र

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

असहाव आलम ठकुराई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मनोज कुमार जयसवार

नेपाली काँग्रेस

प्रशुराम कुमार चौरसीया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

मदन प्रसाद यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

मगदीश राउत अहिर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

महम्‍मद हस्‍मुल्‍लाह

स्वतन्त्र

निकेश महतो

जनमत पार्टी (जपा)

-

बिनिता देवी

विवेकशील साझा पार्टी

अनवर अलि

स्वतन्त्र

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

संजीव बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ओम कृष्ण बहादुर लामिछाने

नेपाली काँग्रेस

विरेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

रमेश प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

कृष्णदेव प्रसाद यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

छठु साह कानु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मुन्ना चौधरी कुर्मी

जनमत पार्टी (जपा)

-

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मदन प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ब्रहमदेव प्रसाद कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

ओम प्रकाश प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

उमा शंकर तिवारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिनेश राउत कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

ओम प्रकाश साह कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

नरेश प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

अशोक साह कानु

स्वतन्त्र

दिपेन्‍द्र सिंह पटेल

स्वतन्त्र

शिव प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

सरोज कुमार पटेल

स्वतन्त्र

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुकेश कुमार चौरसीया

नेपाली काँग्रेस

नितु चौरसीया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुरेन्‍द्रलाल साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

संतोष कुमार तिवारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

दिलिप कुमार तिवारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

पप्‍पु प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रामकिशोर सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सुरेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

राजनारायण प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

भुलन राउत अहिर

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

सिनोद राय नट

जनमत पार्टी (जपा)

-

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हविव मिया नेटुवा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

जतन राउत कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

संजय कुमार मण्‍डल

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

जलन्‍धर प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राधा कृष्‍ण साह रौनियार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

रामेश्‍वर महतो

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गैसुदिन मिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दवारिका महतो

नेपाली काँग्रेस

धुरी साह तुरहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

चन्‍द्रमान जोशी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

चन्‍द्रिका सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

-

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अबधकिशोर प्रसाद कुशवाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

ध्रुप राय यादव

नेपाली काँग्रेस

धर्मेन्‍द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

जमुना प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

आशनारायण पडित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

विजय कुमार पासवान

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

दशरथ राउत कुर्मी

नेपाली काँग्रेस

पवन कुमार साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रामानन्द प्रसाद कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

शिवशंकर द्धिवेदी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

अम्विका प्रसाद कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

प्रदिप कुमार विश्वकर्मा

स्वतन्त्र

वडा नं २५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विसराज राउत कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

भैयाराम प्रसाद

नेपाली काँग्रेस

आशुतोश चतुर्वेदी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

प्रमेश पटेल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

राजकिशोर साह

स्वतन्त्र

वडा नं २६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

खुर्रम आलम

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

शम्भु मिश्र

नेपाली काँग्रेस

विजय कुमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

ग्‍यासुदीन देवान

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

हिरा मियाँ अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

ध्रुपनारायण प्रसाद कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

साहेब मिया

स्वतन्त्र

आजम मियाँ धोबी

स्वतन्त्र

वडा नं २७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

प्रदिप कुमार यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

हृदय नारायण प्रसाद कुर्मि

नेपाली काँग्रेस

नागेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

वडा नं २८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

गृजा देवी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

सर्युग महतो धानुक

नेपाली काँग्रेस

सोनालाल राउत कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

लालबाबु प्रसाद कुर्मी

स्वतन्त्र

शम्भु राउत कुर्मी

स्वतन्त्र

वडा नं २९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नविजान मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अब्दुल वकिल मीया

नेपाली काँग्रेस

हजरत अलि अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

धर्मेन्द्र प्रसाद महतो थारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

लालबाबु कुमार मण्‍डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

राजेश्‍वर महतो थारु

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

वडा नं ३०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मनोज कुमार यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अमानत मियाँ अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

अली हुसेन देवान

नेपाली काँग्रेस

वीरेन्द्र प्रसाद मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

वडा नं ३१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जितेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

चुमन दास चौधरी

नेपाली काँग्रेस

नन्दकिशोर पंजियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

सुलमान मियां अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अवुलैस अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अब्दुल कलाम मियाँ अंसारी

स्वतन्त्र

वडा नं ३२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

वासदेव राउत अहिर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

रामबालक महतो धानुक

नेपाली काँग्रेस

जुमादिन मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

रियाज अहमद मियाँ

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

अब्दुल सैद अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

अर्जुन कुमार तमाङ

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

रामअशिष पासवान

बहुजन शक्ति पार्टी

-

सत्य नारायण पंजियार

जनमत पार्टी (जपा)

-