नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सरस्वती देवी चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

५८६१

राजन पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

८१७६

संजय कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

१३६१

माधव प्रसाद त्रिपाठी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

विशाल चौलागाई

स्वतन्त्र

उमानन्द कडेंल‌

स्वतन्त्र

प्रेम कुमार

स्वतन्त्र

पार्वती अधिकारी

स्वतन्त्र

राज कुमार न्यौपाने

स्वतन्त्र

मुकेश साह

स्वतन्त्र

कृष्ण कुमार अधिकारी

स्वतन्त्र

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भोला प्रसाद अधिकारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

मेघा शाही

नेपाली काँग्रेस

-

विपि मोक्तान

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सुष्मा मिश्र

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हिरा बहादुर गुरुङ्ग

नेपाली काँग्रेस

-

राम दास धौजु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

धिरज पुडासैनी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

तारा बहादुर बस्नेत

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विजय बोम्जन

नेपाली काँग्रेस

-

तिलक बहादुर श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नेत्र बहादुर श्रेष्ठ

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

यादव अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

धन बहादुर श्रेष्ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिनेश सुबेदी

नेपाली काँग्रेस

-

जगन्नाथ घिमिरे

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कृष्‍ण प्रसाद खनाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मनेजर सहनी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विश्‍वास कार्की

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

यथार्थ सिंह क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

तारा बहादुर कार्की क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विनोद सापकोट

नेपाली काँग्रेस

-

भोज बहादुर खत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पूर्ण चन्द्र तिमल्सिना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

राम प्रसाद पाठक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

विष्णु पौडेल

स्वतन्त्र

-

अर्जुन ढकाल

स्वतन्त्र

-

भागवत चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपेन्‍द्र चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

मोहित चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

पहलमान चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

महेन्द्र नारायण चौधरी

स्वतन्त्र

-

वृजमोहन चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

फजेआलम अँसारी

नेपाली काँग्रेस

-

मनोज कुमार दनुवार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कैमुदिन अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मुगले आजम मंसुर

नेपाली काँग्रेस

-

जय प्रकाश यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

राजु राज गिरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जागेश्‍वर गिरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जगरनाथ ठाकुर

स्वतन्त्र

-

राजकिशोर प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

-

अफताव आलम ठकुराई

स्वतन्त्र

-

जगत प्रसाद साह कलवार

स्वतन्त्र

-

सुनिल कुमार गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बदरी सहनी गोढी

नेपाली काँग्रेस

-

गणेश प्रसाद जयसवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

रामबाबु राउत कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शिवशंकर प्रसाद महतो कोइरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बिरेन्द्र प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

लश्र्‍मीकान्‍त प्‍यारेलाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मोतीलाल राउत यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

भुदेव प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

संजय प्रसाद पटेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

सरोज कुमार राउत

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सुरज प्रसाद साह

स्वतन्त्र

-

राम कुमार महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

बजरंगी प्रसाद साह

नेपाली काँग्रेस

-

विन्दालाल साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हरदेव राउत विन

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

उदय नारायण खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विनोद प्रसाद तेलि

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

विनोद प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

लालबाबु प्रसाद चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

मुकेश प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

इश्‍वर कुमार ढकाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

गणेश कोईराला

स्वतन्त्र

-

श्याम बावु खाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रामचन्‍द्र राय

नेपाली काँग्रेस

-

रजिन्‍द्र प्रसाद चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राज कुमार खाँ थारु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

हेमनारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भरत प्रसाद भण्डारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

जिवनाथ गौतम

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

दिपक दाहाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

चयन गुरुङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजु तिमल्‍सिना

नेपाली काँग्रेस

-

राम प्रसाद लामिछाने

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राम कुमार विष्ट

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जोख बहादुर अधिकारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

जीवन कुमार भट्टराई

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

राज कुमार अर्याल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नमराज सञ्जेल

नेपाली काँग्रेस

-

केदार नाथ बजगाई

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

कमल प्रसाद नेपाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश चन्‍द्र घिमिरे

स्वतन्त्र

-

हरिदेव खरेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नवराज बहादुर खड्का

नेपाली काँग्रेस

-

भीम बहादुर गंतान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

चर्तुर बाबु वाग्ले

नेपाली काँग्रेस

-

शिव प्रसाद ढुंगाना

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

ईश्‍वर प्रसाद चौधरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बसन्त कुमार खतिवडा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

महेन्द्र राउत

नेपाली काँग्रेस

-

दिपेन्द्र कुमार क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुरेश प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-

ओहिद मिया अंसारी

स्वतन्त्र

-

शशि कुमार क्षेत्री

स्वतन्त्र

-

सुरेन्द्र कुमार चौधरी

स्वतन्त्र

-

सुशिल प्रसाद चौधरी

स्वतन्त्र

-

रामेश्‍वर प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-

सुधन दास तत्मा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

इनरदेव राउत अहिर

नेपाली काँग्रेस

-

प्रकाश चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

विसुन महरा चमार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

प्रविन कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नारायणदत्त शर्मा

राष्ट्रिय जनमोर्चा

-

रसुल मिया असारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राज कुमार मानन्धर

नेपाली काँग्रेस

-

कृष्ण वहादुर ठकुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

गम्विर नेपाली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विकास साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

मुन्ने काजी मगर

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सरिता प्रसाई

स्वतन्त्र

-

सुवास श्रेष्‍ठ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शेखर काजी रुम्बा

नेपाली काँग्रेस

-

वीर बहादुर मोक्तान

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुर्यबहादुर थिङ्ग

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

प्रेमबहादुर लोप्चन तामाङ्ग

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

प्रहलाद बहादुर ठकूरी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

दिपेन्‍द्र लामा (मुक्तान)

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ताहिर हुसेन मियाँ मँसुरी

नेपाली काँग्रेस

-

रहिमलुहा मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सम्तुल्लाह मिया मंसुरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

असलम देवान

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

महम्द कादिर देवान

स्वतन्त्र

-

मुस्तकिम अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुलतान अंसारी

नेपाली काँग्रेस

-

कलामुदिन मियाँ अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

इलियास मियाँ

स्वतन्त्र

-

सेराजुल अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)