नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

विनोद प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

४८४८

राजेश राय यादव

नेपाली काँग्रेस

२९७९

जय प्रकाश साह तेली

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

वृजकिशोर प्रसाद साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

मुक्ति प्रसाद यादव

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

शिवजी प्रसाद साह कानु

विवेकशील साझा पार्टी

उमाशंकर यादव

स्वतन्त्र

कृष्ण कुमार यादव

स्वतन्त्र

महमद सैफ आलम

स्वतन्त्र

मुजामील मियाँ अंसारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

राजेसोर महतो

स्वतन्त्र

रामबाबु प्रसाद साह

जनमत पार्टी (जपा)

-

अनवर अंसारी

नेपाल संघीय समाजवादी पार्टी

-
नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

रौशन परविन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

प्रमोद प्रसाद गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नासरिन नाज

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

टुक कुमारी ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्रीमती रन्जु देवी साह

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

मुनीलाल साह तेली

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

महमद सकिल राजा

स्वतन्त्र

-

किसनाउती देवी तेलीन

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

सुमिन्त्रा देवी केशरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

वडा नं १

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सुरेस कुमार साह तेली

नेपाली काँग्रेस

-

सुनिल कुमार कुशवाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

नन्दन गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

गौरी शंकर यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विनोद कुमार यादव

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

टिलेन्द्रपुरुष ढकाल

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

अजय कुमार

स्वतन्त्र

-

उमेश कुमार

विवेकशील साझा पार्टी

-

राजकिशोर साह कानु

नेपाल सद्भावना पार्टी

-
-

मोहन बहादुर क्षेत्री

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश कुमार महतो

नेपाली काँग्रेस

-

मोतिलाल प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

उमेश प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अनिल प्रसाद यादव

तराइ-मधेश लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

मुलचन हजरा दुसाद

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

राजेश कुमार पटेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

तसिरुदिन मिया मंसुर

नेपाली काँग्रेस

-

म. जलालुदिन मंसुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

दिपेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

हरिन्द्र राउत कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

सत्य देव प्रसाद धानुक

स्वतन्त्र

-

मोहन साह कानु

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

समसुल मंसुर

विवेकशील साझा पार्टी

-

रहमतुल्ला मंसुर

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

बिन्देश्‍वरी प्रसाद कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

जाटा शंकर सहनी

नेपाली काँग्रेस

-

रामेश्‍वर प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

उमेश चन्द्र गुप्ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

शम्भु कुमार गुप्ता

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शिवजी कुमार साह

स्वतन्त्र

-

सौरभ चौगाई

स्वतन्त्र

-

सर्वन प्रसाद कल्‍वार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

किसुन राउत अहीर

नेपाली काँग्रेस

-

इन्द्रदेव प्रसाद यादब

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पुरुषोतम लामा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

ताहिर मंसुर

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

म.रफिक अंसारी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रामएकबाल राउत

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

अमोद सा कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिवमंगल प्रसाद कानु

नेपाली काँग्रेस

-

अब्दुल लैस मिया अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

राम विश्‍वास ठाकुर लोहार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जीतेन्द्र कुमार गुप्‍ता

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

दिपक कुमार रेग्मी

विवेकशील साझा पार्टी

-

रघुनाथ सा तेली

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

गम्भिरालाल प्रसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

सैफुल्‍लाह मिया अंसारी

नेपाली काँग्रेस

-

सैलेस यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

संतोष प्रसाद जयसवाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

शुसिल प्रसाद साह

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

आसमहम्मद मियाँ

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिवजी प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

-

रंजित चौरसिया

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शेषनाथ प्रसाद कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रामपुकार प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मनोज राउत अहिर

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

अशोक पाणडेय

स्वतन्त्र

-

असलम मंसुर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

पुरुषोत्तम सिं पाण्डे

नेपाली काँग्रेस

-

पवन किशोर साह

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अल्ताफ आलम अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अख्तर आलम अन्सारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

धनशुन्दर प्रसाद कुशवाहा

नेपाली काँग्रेस

-

आबिद हुसैन

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

शंकर प्रसाद गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बीजय कुमार साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

राज कुमार प्रसाद

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

महमद सबिर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं ११

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अजय कुमार कुश्वाहा

नेपाली काँग्रेस

-

अजय कुमार कुशवाहा

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विन्देश्‍वरी प्रसाद

स्वतन्त्र

-

सर्व नारायण चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश्वर प्रसाद केशरी

नेपाली काँग्रेस

-

सोनालाल प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सुरेश प्रसाद केशरी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मकसुद मिया

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विश्‍वनाथ प्रसाद साह कानु

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जोगीन्द्र महतो धानुक

नेपाल मजदुर किसान पार्टी

-

शशीभुषण प्रसाद केशरी

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

प्रहलाद प्रसाद केशरी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

लालबाबु मण्डल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश महथा खत्री

नेपाली काँग्रेस

-

राजन प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मनोज प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

राधेचन्द्र प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

लालबहादुर प्रसाद कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरी प्रवेश यादव

नेपाली काँग्रेस

-

रामचन्द्र प्रसाद कलवार

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

हरिन्‍द्र हजरा दुसाद

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

अनिल जयसवाल

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

मुनिस्टर पासवान

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

सुरेन्द्र प्रसाद जैसवाल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

भोरिक प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

-

अकलु सहनी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

लाल वावु प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

महमद अलीयास अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

खुर्सेद अंसारी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

ज्याउल हक अंसारी

स्वतन्त्र

-

सत्येन्द्र सहनी

स्वतन्त्र

-

छठु प्रसाद सहनी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

अतहर अल्ली अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शुभनरायण महतो

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

शेषनाथ साह तेली

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जितेन्द्र प्साद साह

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

श्री भगवान साह तेली

स्वतन्त्र

-

विजय बाबु महरा

बहुजन एकता पार्टी नेपाल

-
-

अनिल कुमार कुश्वाहा

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दिपेन्‍द्र महतो

नेपाली काँग्रेस

-

सुगन्ध प्रसाद महतो कोइरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १८

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

अनिल प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

-

शिवराज साह कानु

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

विरेन्द्र प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-

छोटेलाल राउत कुर्मी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

धुरुप राउत अहिर

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं १९

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

नरेन्‍द्र कुमार यादव

नेपाली काँग्रेस

-

समी अख्तर बाबु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

हरिन्द्र राउत कुर्मी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अल्लावदीन अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रामेश्‍वर राउत कुर्मी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

महमद जब्‍बार मिया

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

तिलक देव कुर्मी

नेपाल जनता पार्टी

-
-

नुरसैद अहमद शाह

स्वतन्त्र

-

लतिफ मिया ठकुराइ

नेपाल लोकतान्त्रिक पार्टी

-
-

सुर्जय प्रसाद पटेल

स्वतन्त्र

-

जयराम पंडित

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २०

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

मो. आलम पावरिया

नेपाली काँग्रेस

-

दिनेश साह तेली

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

विनोद कुमार गुप्‍ता

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

महमद हारुण अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

जीतेन्द्र कुमार सिंह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

महमद इमामुदिन

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रामनिवास प्रसाद गुप्ता

स्वतन्त्र

-

महमद शेष ज्याउल हक

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी नेपाल

-

सहिद मियाँ अंसारी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

राजेश्‍वर सिंह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २१

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शिवविहारी चौधरी

नेपाली काँग्रेस

-

रामाश्रय प्रसाद साह

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

मुक्ती प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बिरेन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हरिचन्द्र चौधरी

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

पुनदेव प्रसाद रौनियार

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २२

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

ग्यासोदिन मियाँ अंसारी

नेपाली काँग्रेस

-

लालबाबु प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

नुरमहमदख अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

विशेश्‍वर राम

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

शिउ चन्‍द्र कामी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २३

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

दुर्गा प्रसाद

नेपाली काँग्रेस

-

विक्रम साह कानु

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

सरोज प्रसाद पटेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

रुपेश कुशवाहा

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

फते आलम मियाँ

स्वतन्त्र

-

अमिन अंसारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २४

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

हरि लाल चौधरी थारु

नेपाली काँग्रेस

-

हिरा लाल चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हरिचन्द्र प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २५

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

राजेश्‍वर प्रसाद स्‍वर्णकार

नेपाली काँग्रेस

-

भैरोलाल राउत

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

कमलेश्‍वर प्रसाद जैसवार

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

जवाहिर राउत कुर्मी

राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी

-

रमेश तिवारी

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

चन्दन पटेल कुर्मी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २६

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

शशिकान्त प्रसाद यादव

नेपाली काँग्रेस

-

मुकुन्द पौडेल

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)

-

धर्मेन्द्र प्रसाद यादव

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

बैजनाथ प्रसाद साह

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

सुबास प्रसाद यादव

स्वतन्त्र

-

ओम प्रकाश सा कलवार

जनमत पार्टी (जपा)

-
-

शम्भु प्रसाद यादव

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)

वडा नं २७

नाम दल चुनाव चिन्ह प्राप्त मत

घनश्याम कुमार पाण्डेय

नेपाली काँग्रेस

-

रेयाजुलहक अंसारी

जनता समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अनरजीत चौधरी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी)

-

हरिनारायण प्रसाद महतो

लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी, नेपाल

-

अशोक कुमार तिवारी

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले)